Skip links

Світлана Бєдарєва

Народилася 1988 року в Києві. Наразі мешкає та працює в Києві та Мехіко. Закінчила магістратуру з історії мистецтва в Інституті мистецтв Курто в 2013 році (стипендіатка Courtauld Scholarship). Аспірантка з історії мистецтва Інституту Курто. В 2012 році брала участь в художній резиденції “Mecklenburg Inspiriert” в м. Росток в Німеччині з проектом ” Персональна студія” (стипендіатка Step Beyond Travel Grant, European Cultural Foundation). В 2014 році посіла друге місце у Glyndebourne Tour Art Prize, Великобританія. В 2016 році була в шортлисті премії BBVA Bancomer – Carrillo Gil, організованої Музеєм Carrillo Gil в Мехіко. Працює в техніці цифрової графіки, перформансу, живопису і інсталяції. Роботи знаходяться в приватних колекціях в США, Естонії, Німеччині, Мексиці та Великобританії.

Індивідуальні проекти:

Травень 2017: Виставка “Морфологія війни”, Національний Центр Мистецтв, Мехіко (за підтримки Tsukanov Family Foundation)

Лютий – червень 2017: Виставка “Морфологія війни”, Музей Ерасто Кортес, Пуебла, Мексика

Лютий – березень 2012: Проект “Персональна студія”, Художня резиденція “Mecklenburg Inspiriert”, Росток, Німеччина (за підтримики Step Beyond Travel Grant, European Cultural Foundation)

Липень 2011: Ленд арт “Тіні забутих предків”, IV Еко-культурний фестиваль “Трипільське коло”, Ржищів

Травень 2010: Проект “Mind Burrow”, Parmivabrik Kultuuritehas Festival, Тарту, Естонія. За участі Кристін Орав.

Leave a comment

Name

Website

Comment