Skip links

Рибалко Максим

Художник, працює в техніці станкового та монументального живопису. В його живописних полотнах гармонійно поєднуються яскраві кольорові рішення та лінійність графіки. У своїй творчості він досліджує рух кольору крізь чіткість графічних ліній, певну жорсткість соціального світу та ледь відчутний подих життя крізь конструкції, створені людиною. Коли творчий потік нагромаджується звичними конструкціями божевільного ритму сучасного життя, він йде на етюд і вчиться простоті кольору та лінії у природи.
Професійна освіта:
1992-2000 р. ДХСШ імені Т.Г. Шевченка.
2000-2006 р. НТУУ Київський Політехнічний Інститут, Видавничо Поліграфічний факультет.
Персональні виставки:
2007-2017 «Живопис» Галерея «Худ Граф» «Кольори життя» Національний музей Тараса Шевченка. «Весняний джаз» ProCredit Bank
Колективні виставки:
2007-2017 «УкрСучАрт» у рамках Гогольфест «Всеукраїнська виставка-конкурс образотворчого та прикладного мистецтва» «Час як реальність» у ІПСМ. “We fiddle while Rome burns” (Пир во время чумы) «In Spiritum» ( Женева.) «Різдвяна феєрія» Музей майстерня І.П. Кавалерідзе «Залежні-Незалежні» «Спадок» у рамках Арт-Пікнік «Виставка молодих художників» «D12» «SF-G Західне крило» галерея МО «Леміш» «Contemporary Ukrainian art show» (Lоndon)
2004-2015 Участь у Всеукраінських художніх виставках (НСХУ)

Leave a comment

Name

Website

Comment